Erdoğan Erdem Bilgisayar Yazılım Destek Hizmetleri, Opak Erp, Gopazar(Sanal Pazar), B2b (Bussiness To Bussiness), Gelişmiş Depo Yönetimi (Android Systems),

Mobil Sıcak & Soğuk Satış (Android Systems), Ticimax,T-Soft,E-Pazarsoft Entegrasyon,

Bulut Yedek Yönetimi, Perakende, Özel Yazılımlar, Yazılım Ve Donanım Çözümleri

  • Türkçe
whatsapp

Whatsapp'tan görüşmek için tıklayınız.

Talep Formu için tıklayınız.

B2b (Bussiness To Bussiness)

Ürün Kategorileri

B2b (Bussiness To Bussiness)

B2B genel olarak şu şekilde açıklanabilir. Genel özetle kurumun ticaret yaptığı firmaların dijital ortamda alışveriş yapabildikleri bir web platformu olarak tarif edilebilir. Tabii ki bu tarif çok genel bir tarif olarak kalmaktadır.

B2B platformunda firmalar bayilerine satış koşullarını yansıtabilir. Örneğin A firması B ürününü 100 TL ye alırken , C firması aynı ürünü 125 TL alabilmektedir. Aynı zamanda A firması veresiye alışveriş yapamazken C firmasına limit verilip veresiye alışveriş yaptırılabilmektedir.

Bunların dışında B2B platformuna kurumun satış personelleri giriş yapabilmektedir. Buradan hem sorumlu oldukları bayilere satış yapabilmektedir. Hem de muhasebe departmanına bağlı kalmadan B2B platformu üzerinden istediği bilgilere ulaşabilmektedir.

Sistemin bir diğer güzel tarafı ise firma çalışanları yada yöneticileri ihtiyaç duydukları raporları B2B sistemi üzerinden dünyanın herhangi bir yerindeyken anlık olarak ulaşabilmektedir.
Sistem tamamen özel geliştirilmelere açıktır. Bunlar kurum özelinde analiz edilerek bir iş takvimi içerisinde geliştirilebilir.